Oferta: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Kucharz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0784
OBOWIĄZKI:
kandydat powinien znać różne techniki przygotowywania posiłków, potrafić obsługiwać sprzęt gastronomiczny, umieć ocenić jakość produktów, znać zasady przechowywania żywności oraz przyrządzania dań zimnych i gorących. Ponadto musi umieć dobierać składniki, układać menu oraz znać smaki i składy produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: zaangażowanie do pracy
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W PRZYGOTOWYWANIU DAŃ WEDŁUG RECEPTUR

Wymagania inne:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 909 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Kucharz
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-04-21