Oferta: Kucharz kuchni tureckiej

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Kucharz kuchni tureckiej
Miejsce pracy: Goleniów
Numer: StPr/24/0585
OBOWIĄZKI:
Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy.Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.Danie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: znajomość kuchni tureckiej
Uprawnienia: Znajomość przepisów i kuchni tureckiej
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W BRANŻY GASTRONOMICZNEJ.

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Goleniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Kucharz kuchni tureckiej
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Opublikowano: 2024-09-16