Oferta: Kucharz kuchni hinduskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Kucharz kuchni hinduskiej
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1845
OBOWIĄZKI:
- obliczanie wartości odżywczej i energetycznej potraw,- pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych,- zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,- ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi,- obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna),- gastronomiczny rozbiór mięsa różnych zwierząt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: BRAK UCZULEŃ NA PRZYPRAWY W KUCHNI AZJATYCKIEJ
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ KUCHNI REGIONALNYCH KRAJÓW AZJATYCKICH
Uprawnienia: PRZYGOTOWYWANIE POTRAW KUCHNI HINDUSKIEJ

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość języka hindi do komunikacji z właścicielem firmy.

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Kucharz kuchni hinduskiej
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-09-16