Oferta: Księgowy

Księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0006
OBOWIĄZKI:

samodzielne prowadzenie firm na różnym poziomie skomplikowania, prowadzenie pełnej księgowości i KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego, terminowe i rzetelne sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, weryfikacja, księgowanie oraz dekretowanie bieżących zdarzeń gospodarczych, przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, ZUS oraz JPK, deklaracji VAT UE, prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji, kontrola zapisów księgowych pod kątem prawidłowego ujęcia podatku VAT i CIT, księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży, PK, weryfikacja kont księgowych, analiza rozrachunków, potwierdzanie sald, wyliczanie wynagrodzeń oraz urlopów, współpraca z urzędami, bankami, organami podatkowymi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W BRANŻY SSC/BPO (BRANŻA ŚWIADCZENIA USŁUG KSIĘGOWYCH)
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 5)
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW KSIĘGOWYCH ( INSERT)
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PODATKOWYCH
Uprawnienia: PŁATNIK
Uprawnienia: DOBRA ZNAJOMOŚC MS OFFICE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ Z ZAKRESU KADR I PŁAC
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O RACHUNKOWOŚCI

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-17