Oferta: Księgowa/księgowy

Księgowa/księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0250
OBOWIĄZKI:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- samodzielna obsługa księgowa firm, - kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych, - sporządzanie deklaracji podatkowych i JPK V7M, - sporządzanie sprawozdań finansowych, - współpraca z audytorem, - kontakt z klientem.WYMAGANIA:- Wykształcenie minimum średnie,- 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,- sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.MILE WIDZIANE:- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.ZAPEWNIAMY: - stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,- atrakcyjne wynagrodzenie,- wsparcie merytoryczne osób z doświadczeniem (chętnie podzielimy się wiedzą),- elastyczny system czasu pracy (8 godzinny wymiar pracy w godzinach 7-16),- możliwość rozwoju zawodowego,- pyszną kawę i miłą atmosferę,- pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z wieloma podmiotami.Dokumenty aplikacyjne należy przesłać:- na adres e-mail p.szajkowski@scmt.pl lub - za pośrednictwem poczty tradycyjnej 70-515 Szczecin ul. Małopolska 43.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: KSIĘGOWOŚĆ W MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTWACH
Uprawnienia: ASPEKT PODATKOWY I BILANSOWY
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 3)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Księgowa/księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-01-26