Oferta: Księgowa, kasjer

Księgowa, kasjer
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0588
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie obrotów gotówkowych,- księgowanie faktur sprzedaży, zakupów,- import do systemu fk wyciągów rachunków bankowych, raportów kasowych,- analizowanie rachunków,- sporządzanie list płac - wynagrodzeń oraz zasiłków ZUS,- dokonywanie przelewów wynagrodzeń netto na konta bankowe w bankach - drogą elektroniczną,- ustalanie rozliczeń publiczno - prawnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: UCZCIWOŚĆ
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: WIEDZA Z ZAKRESU PRZEPISÓW O RACHUNKOWOŚCI
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ
Uprawnienia: TERMINOWOŚĆ
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ
Uprawnienia: Microsoft Excel

Wymagania inne:

Znajomość przepisów dotycząca finansów publicznych jest mile widziana.

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Księgowa, kasjer
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-03-21