Oferta: Kosmetyczka

Kosmetyczka
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0910
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie określonych zabiegów pielęgnacyjnych, w tym głównie dłoni, stóp oraz paznokci,- czystość stanowiska pracy,-konsultacja klienta, - depilacja oraz regulacja brwi, jak również farbowanie brwi i rzęs,- usuwanie zbędnego owłosienia z wybranych części ciała,- sporządzanie oraz stosowanie środków niezbędnych do przeprowadzenia zabiegu,- wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej, w tym makijażu oraz charakteryzacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: LIFTING LAMINOWANIE BOTOX RZĘS I BRWI
Uprawnienia: HENNA BRWI I RZĘS REGULACJA BRWI
Uprawnienia: Przygotowanie do wykonywania usług kosmetycznych: stylizacja paznokci w pełnym zakresie, stylizacja oprawy oka-henna na brwi i rzęsy, lifting rzęs
Uprawnienia: DEZYNFEKCJA I HIGIENA W GABINECIE KOSMETYCZNYM I SALONIE FRYZJERSKIM

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Kosmetyczka
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-13