Oferta: Koordynator terenowy ds. obsługi kontraktów

Koordynator terenowy ds. obsługi kontraktów
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0750
OBOWIĄZKI:
- KIEROWANIE GRUPĄ PRACOWNIKÓW I KOORDYNOWANIE PRAC PORZĄDKOWYCH,- UTRZYMANIE KONTAKTÓW Z KLIENTAMI,- WPROWADZANIE NOWYCH PRACOWNIKÓW W ZAKRES OBOWIĄZKÓW,- DBANIE O WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG,- WSPÓŁPRACA Z POZOSTAŁYMI DZIAŁAMI FIRMY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ W PODEJMOWANIU DECYZJI
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ORGANIZACJA CZASU PRACY
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B

Szczecin

Rodzaj umowy:

Spółdzielcza umowa o pracę

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Koordynator terenowy ds. obsługi kontraktów
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-15