Oferta: Kontroler Jakości w wydziale Odlewnia

Ogłoszenie numer: 4357699, z dnia 2021-04-02

ALUMET Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą odlewniczą - odlewnia metali nieżelaznych. Zatrudnimy osobę na stanowisku:

Kontroler Jakości w wydziale Odlewnia

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Gryfino

Opis stanowiska

  • Prowadzenie badań i kontroli jakości produkcji w toku, o raz końcowej, a także oznaczenie statusu i dokumentowanie zgodnie z wymaganiami.
  • Zatrudniona osoba będzie również odpowiedzialna za laboratorium zakładowe.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum techniczne - przyuczenie.
  • Znajomość języków obcych (niemiecki lub angielski) w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy

  • System pracy jednozmianowy.
  • Zatrudnienie na pełny etat, pierwsza umowa na okres próbny.
  • Wynagrodzenie 4 tysiące zł brutto.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Kontroler Jakości w wydziale Odlewnia
Firma: ALUMET Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gryfino
Opublikowano: 2021-04-02