Oferta: Konstruktor odzieży

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Konstruktor odzieży
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/0751
OBOWIĄZKI:
Tworzenie projektów odzieży na podstawie istniejących modeli,Tworzenie szablonów; modelowanie oraz stopniowanie,Przygotowywanie technicznych rysunków i modeli odzieżowych,Opracowanie tabel rozmiarowych wraz ze stopniowaniem,Testowanie i dostosowywanie prototypów z dbałością o każdy detal,Wychwytywanie błędów technologicznych i proponowanie rozwiązań,Przygotowywanie dokumentacji poszczególnych modeli odzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: DOBRA KOMUNIKACJA

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: null

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 797,26 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Konstruktor odzieży
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Opublikowano: 2024-04-16