Oferta: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń/konserwator

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń/konserwator
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0210
OBOWIĄZKI:
- KONSERWACJA I NAPRAWY URZĄDZEŃ NA OBIEKTACH MOSRIR,- PRACE PIELĘGNACYJNE WOKÓŁ OBIEKTÓW SPORTOWYCHWYMAGANIA:- UMIEJĘTNOŚĆ KONSERWACJI I NAPRAWY URZĄDZEŃ WODNO - KANALIZACYJNYCH,- OBSŁUGA URZĄDZEŃ DO PIELĘGNACJI ZIELENI,- SEP DO 1 KV,WYMAGANIA DODATKOWE:- PRAWO JAZDY KAT. B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Stanowisko: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń/konserwator
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-08