Oferta: Kierownik robót z uprawieniami konstrukcyjno-budowlanymi

Ogłoszenie numer: 4310281, z dnia 2021-03-14

Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki

Głównymi profilami naszej działalności jest budownictwo hydrotechniczne jak i ogólne, a także roboty inżynieryjne w zakresie sieci i instalacji technologicznych.

Kierownik robót z uprawieniami konstrukcyjno-budowlanymi

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

PUH RUSIECKI ze Szczecina poszukuje kierownika robót z uprawieniami konstrukcyjno-budowlanymi.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją robót i koordynacją prac na budowie, przekazywanie uzgodnień technicznych
  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP
  • Raportowanie realizacji robót
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy
  • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, znajomość AutoCAD, Norma
  • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office
  • Samodzielność, komunikatywność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Wynagrodzenie

Od 7000 PLN

Stanowisko: Kierownik robót z uprawieniami konstrukcyjno-budowlanymi
Firma: Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-14