Oferta: Kierownik robót elektrycznych

Ogłoszenie numer: 4160017, z dnia 2021-02-02

Changwon Corporation

Międzynarodowa firma z branży budowlanej Changwon Corporation oddział w Polsce w związku z budową zakładu produkcyjnego „Projekt Polimery Police” w okolicach Szczecina zatrudni doświadczonego kierownika robót elektrycznych.

Kierownik robót elektrycznych

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Police

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad robotami elektrycznymi na budowie
  • organizowanie, nadzorowanie i kontrolowanie prac pracowników własnych oraz firm podwykonawczych
  • wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac
  • utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o jakość prac na budowie
  • raportowanie postępów prac

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane/elektryczne
  • uprawnienia budowlane wykonawcze elektryczne
  • minimum 2-letnie doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych i sieciowych jako inżynier lub kierownik robót elektrycznych
  • znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • codzienna współpraca z osobami z międzynarodowych struktur firmy

Szczegóły oferty
Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych
Firma: Changwon Corporation
Miejsce pracy: Police
Opublikowano: 2021-02-02