Oferta: Kierownik robót elektrycznych

Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0823
OBOWIĄZKI:
- PROWADZENIE ROBÓT ELEKTRYCZNYCH (NADZOROWANIE I KOORDYNACJA),- PRZYGOTOWYWANIE OFERT KOSZTORYSOWYCH,- PROWADZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ I UCZESTNICTWO W ODBIORACH,- WSPÓŁPRACA Z DOSTAWCAMI MATERIAŁÓW ORAZ Z INWESTOREMWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, INŻYNIER LUB STUDENT W TRAKCIE STUDIÓW WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, PRAWO JAZDY KAT. B, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU, UPRAWNIENIA SEP, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI AUTOCAD, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA BUDOWLANE W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH DO KIEROWANIA ROBOTAMI BUDOWLANYMIMIEJSCE PRACY: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: UPRAWNIENIA SEP
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
Uprawnienia: Obsługa programu AutoCad
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-22