Oferta: Kierownik / Inspektor ochrony

Kierownik / Inspektor ochrony
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracowników
  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów na podległym terenie
  • Rekrutacja, organizacja pracy oraz rozliczanie pracowników ochrony
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz godne reprezentowanie jej przed Kontrahentami

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy pracy własnej jak i podległego zespołu
  • Niekaralność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakiet MS Office)
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej oraz posiadanie książeczki Broni
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (zwrot kosztów paliwa)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Szczegóły oferty

Stanowisko: Kierownik / Inspektor ochrony
Firma: Solid Security Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-10-19