Oferta: Kierownik do spraw rozwoju produktu piły tarczowe/ product platform manager

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Kierownik do spraw rozwoju produktu piły tarczowe/ product platform manager
Miejsce pracy: Łozienica
Numer: StPr/24/0214
OBOWIĄZKI:
- Rozwój produktów i rozwiązań (strategie i działania marketing mix) dla własnych obszarów zastosowań w oparciu o spostrzeżenia użytkowników (UX) w celu ciągłego zwiększania naszego udziału w rynku na całym świecie.- Wprowadzanie rozwiązań z wyraźnymi USP- Ścisła współpraca i wymiana informacji z regionalnymi kierownikami ds. marketingu na temat spostrzeżeń użytkowników- Obserwacja rynku i konkurencyjnego środowiska- Zarządzanie istniejącym portfolio platform produktowych, zarządzanie cyklem życia, redukcja asortymentu i nadwyżek magazynowych- Zapewnienie jakości i poprawności treści związanych z produktami- Ścisła współpraca przy wprowadzaniu produktów na rynek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE - LICENCJAT W DZIEDZINIE HANDLU, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU MENADŻERA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy:

Łozienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Stanowisko: Kierownik do spraw rozwoju produktu piły tarczowe/ product platform manager
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Opublikowano: 2024-03-24