Oferta: Kierownik biura

Kierownik biura
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0428
OBOWIĄZKI:

organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników; organizowanie spotkań, wyjazdów służbowych, szkoleń pracowników; zapewnianie przepływu informacji i dokumentów wewnątrz przedsiębiorstwa; zarządzanie przepływem korespondencji i archiwizacją dokumentów; sporządzanie instrukcji, procedur i regulaminów w zakresie czynności biurowych; podejmowanie decyzji kadrowych oraz załatwianie wszelkich formalności ich dotyczących, w tym formalności związanych z zatrudnianiem cudzoziemców; reprezentacja pracodawcy w sprawach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą przez urzędami, instytucjami, organami władzy i administracji państwowej, innymi podmiotami gospodarczymi; zawieranie umów z kontrahentami i podwykonawcami w zakresie prowadzonej przez pracodawcę działalności.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA W TYM PROGRAMÓW MS OFFICE
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: BARDZO DOBRA UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: prawo jazdy kateg.B

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Kierownik biura
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-25