Oferta: Kierowca samochodu dostawczego

Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0561
OBOWIĄZKI:
- kierowanie samochodem dostawczym,- przygotowanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zawodu,- prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego,- zabezpieczenie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczaniem podczas jazdy, także przed kradzieżąMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: SZCZECIN, POLSKA + UE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 5)
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,8 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-10