Oferta: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1108
OBOWIĄZKI:
CODZIENNA OBSŁUGA WÓZKA (DOKONYWANIE OGLĘDZIN ZEWNĘTRZNYCH, ZABEZPIECZANIE CEL BATERII AKUMULATORÓW ZGODNIE Z ZAŁĄCZONĄ INSTRUKCJĄ, SPRAWDZANIE DZIAŁANIA UKŁADU HAMULCOWEGO I POZIOMU PŁYNU HAMULCOWEGO, SPRAWDZANIE DZIAŁANIA URZĄDZEŃ SYGNALIZACYJNYCH, KONTROLNYCH I STEROWNICZYCH, SPRAWDZANIE POZIOMU OLEJU W PRZEKŁADNI NAPĘDOWEJ I KIEROWNICZEJ)WYKONYWANIE PRAC ZAŁADUNKOWYCH I WYŁADUNKOWYCH ORAZ MANEWROWANIE WÓZKIEM I PRZEMIESZCZANIE TOWARÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: BRAK PRZECIWWSKAZAŃ DO PRACY

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Stanowisko: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-30