Oferta: Kierowca kat. b. (szczecin i okolice)

Kierowca kat. b. (szczecin i okolice)
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0907
OBOWIĄZKI:
Kierowanie samochodem osobowym na terenie Szczecina i w okolicy (do ok. 100 km.). Zlecenie polega na wożeniuprywatnego detektywa w ramach zadań firmowych, tj. podczas obserwacji (stałej i/lub w ruchu) lub podczas innych czynnościdetektywistycznych wykonywanych przez prywatnego detektywa. Przed realizacją zadania/zadań będą przekazaneniezbędne info, np. o trasie, itp. Współpraca o charakterze elastycznym i dorywczym.Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Wymagane posiadanie własnego samochodu. Miejsce zamieszkaniazleceniobiorcy, to Szczecin.Rozliczenie kosztów paliwa na zasadzie kilometrówki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Kierowca kat. b. (szczecin i okolice)
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-29