Oferta: Kierowca autobusu/stanowisko: rzemieślnik kierowca

Kierowca autobusu/stanowisko: rzemieślnik kierowca
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0268
OBOWIĄZKI:
- PRAWIDŁOWA REALIZACJA ZLECONYCH USŁUG ZGODNIE Z PRZYJĘTYMI PROCEDURAMI,- TERMINOWE PRZEJAZDY AUTOBUSEM ZAKŁADOWYM (4 GODZ. DZIENNIE) ZGODNIE Z USTALONYMI HARMONOGRAMI (ODLEGŁOŚĆ 5 KM),- DOSTARCZANIE CATERINGÓW,- PRACA NA WYDZIALE - WYKONYWANIE ZLECEŃ WYDZIAŁU (CZYSTOŚĆ, OGRÓD, MONTAŻ - DEMONTAŻ ITP.),- KOORDYNACJA I NADZÓR PRACY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH,- DBAŁOŚĆ O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY,- PRZESTRZEGANIE ZASAD BHPMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: DOBRA (K. SZCZECINA)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Stanowisko: Kierowca autobusu/stanowisko: rzemieślnik kierowca
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-01-27