Oferta: Kierowca autobusu

Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1145
OBOWIĄZKI:
PRACA NA LINIACH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, LINIACH REGULARNYCH I PRZEWOZACH OKAZJONALNYCHWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, PRAWO JAZDY KAT. D, ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI ZAWODOWEJ, BADANIE LEKARSKIE, BADANIE PSYCHOLOGICZNE, ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCIMIEJSCE PRACY: MIASTO SZCZECIN, GMINA POLICE, GMINY OŚCIENNE NA TERENIE WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGOROZMOWA KWALIFIKACYJNA: UL. KLONOWICA 3C, 71-241 SZCZECIN, DZIAŁ KADR POK. NR 8
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
Uprawnienia: ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 770 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-22