Oferta: Inżynier Robót Sanitarnych

ERBUD INDUSTRY to Spółka wchodząca w skład jednej z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie inżynieryjno-energetycznym. Grupa, od ponad 30 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Inżynier Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska
  • Czynny udział w procesie realizacji budów zlokalizowanych na terenie Niemiec i woj. zachodniopomorskiego;
  • Koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót sanitarnych na budowie,
  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu.
  • Rozliczanie podwykonawców,
  • Wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Praktyczna znajomość MS Office (głównie Excel),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy,
  • Dyspozycyjność i mobilność.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Inżynier Robót Sanitarnych
Firma: Grupa ERBUD
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-05-03