Oferta: Inżynier budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Inżynier budowy
Miejsce pracy: Police
Numer: StPr/21/0081
OBOWIĄZKI:
zabezpieczenie terenu budowy, prowadzenie dokumentacji budowy, organizowanie samej budowy i kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami techniczno budowlanymi, przepisami prawa pracy, w tym regulacjami z zakresu bhp, przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego, urządzeń oraz instalacji, uczestniczenie w czynnościach odbioru i zapewnienie usunięcia stwierdzonych wad, prowadzenie negocjacji z podwykonawcami, budżetowanie realizowanych kontraktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali inżynierowie budownictwa (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Police

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Szczegóły oferty
Stanowisko: Inżynier budowy
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Policach
Opublikowano: 2021-02-09