Oferta: Instruktor

Instruktor
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1064
OBOWIĄZKI:
PRZEPROWADZANIE SZKOLEŃ NA STANOWISKCHA PRACOWNICZYCH; PROWADZENIE DOKUMENTACJIPRZEPROWADZANYCH SZKOLEŃ; PRACA NA WSZYSTKICH STANOWISKACH NA OBSZARZE KUCHNI, NAOBSZARZE SPRZEDAŻY, NA SALI RESTAURACYJNEJ, NA ZAPLECZU I TERENIE ZEWNĘTRZNYM; PRACEMAGAZYNOWE; PRACE PRZYGOTOWAWCZE PRZED OTWARCIEM I PO ZAMKNIĘCIU RESTAURACJI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I TERMINALA
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI MASZYNY DO LODÓW, FRYTKOWNICY, GRILLA
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRZEKAZYWANIA WIEDZY
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Instruktor
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-15