Oferta: Inspektor ochrony środowiska

Inspektor ochrony środowiska
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1193
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE KONTROLI NA TERENIE ZAKŁADU I REMONTOWANYCH JEDNOSTKACH W ZAKRESIE OCHRONY ŚRODOWISKA ORAZ SPORZĄDZANIE PROTOKOŁÓW Z KONTROLI WEWNĘTRZNYCH.PRZEKAZYWANIE ODPADÓW PODMIOTOM ZEWNĘTRZNYM.SPORZĄDZANIE PISM W ZAKRESIE POSTĘPOWAŃ ADMINISTRACYJNYCH DOTYCZĄCYCH OCHRONY ŚRODOWISKA.WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE KIERUNKOWE]MINIMUM ROK DOŚWIADCZENIA W PRACY ZWIĄZANEJ Z OCHRONĄ ŚRODOWISKAKOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: OCHRONA ŚRODOWISKA
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Inspektor ochrony środowiska
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-26