Oferta: Inspektor ds. energetycznych

Inspektor ds. energetycznych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0453
OBOWIĄZKI:
1. NADZÓR NAD PLANOWYMI I BIEŻĄCYMI PRACAMI REMONTOWYMI INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ SZPITALA,2. OPRACOWYWANIE ROCZNYCH PLANÓW REMONTÓW I INWESTYCJI,3. UCZESTNICTWO W REALIZACJI PROCESÓW INWESTYCYJNYCH I REMONTOWYCH ŁĄCZNIE Z UZGODNIENIEM DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ,4. KONTROLA ZGODNOŚCI WYKONANYCH ROBÓT INSTALACYJNYCH I MONTAŻOWYCH Z PROJEKTAMI TECHNICZNYMI I UMOWAMI,5. KONTROLA ZGODNOŚCI WYKONANYCH ROBÓT INSTALACYJNYCH I MONTAŻOWYCH Z PRZEPISAMI PRAWA, TECHNICZNYMI WARUNKAMI WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT ORAZ POD WZGLĘDEM EKONOMICZNYM I MATERIAŁOWYM,6. UCZESTNICTWO W PRZYGOTOWYWANIU I ROZSTRZYGANIU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH POWIĄZANYCH Z ZAMÓWIENIAMI REALIZOWANYMI PRZEZ DZIAŁ DGE,7. WSPÓŁPRACA Z URZĘDEM DOZORU TECHNICZNEGO W ZAKRESIE EWIDENCJI, REJESTRU I DOZORU URZĄDZEŃ,8. WSPÓŁPRACA Z WYKONAWCAMI I DOSTAWCAMI W ZAKRESIE POZYSKIWANIA OFERT I REALIZACJI ZAMÓWIEŃWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE LUB ŚREDNIE TECHNICZNE KIERUNKOWE LUB ALTERNATYWNIE, ELEKTRYCZNE, ELEKTROMECHANICZNE, PODOBNE, UPRAWNIENIA BUDOWLANE W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ENERGETYCZNYCH, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA (OGÓLNA OBSŁUGA SYSTEMÓW WINDOWS ORAZ PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE), DOKŁADNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH DZIAŁAŃ, DOBRA ORGANIZACJA I ZAANGAŻOWANIE W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓW, UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY PREFEROWANE WYMAGANIA DODATKOWE:UDOKUMENTOWANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ZBIEŻNE Z KIERUNKIEM WYKSZTAŁCENIA LUB APLIKOWANEGO STANOWISKA PRACY, W SZCZEGÓLNOŚCI DOŚWIADCZENIE W SŁUŻBACH DOZORU ENERGETYCZNEGO ROZDZIELNI ZASILAJĄCYCH I PODROZDZIELNI, URZĄDZEŃ I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, POSIADANIE UPRAWNIEŃ SEP GRUPY I-D I III-D BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektryczne, elektromechaniczne lub podobne
Uprawnienia: OBSŁUGA SYSTEMU OPERACYJNEGO MICROSOFT WINDOWS
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 4 200 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Inspektor ds. energetycznych
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-12