Oferta: Główny księgowy

Główny księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1177
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie księgowości i rachunkowości szkoły,- prowadzenie i kontrola gospodarki finansowej szkoły,- sporządzanie i kontrolowanie sprawozdań i deklaracji ZUS, GUS i podatkowych (PIT,VAT), PEFRON,- ewidencja i sporządzanie sprawozdań budżetowych, bilans roczny, plan finansowy jednostki i inne zlecone przez organ prowadzący,- miesięczne rozliczanie podatku od towarów i usług po centralizacji VAT,- naliczanie wynagrodzeń, obsługa PPK,- terminowe raportowanie rejestru VAT i deklaracji VAT-7 do Urzędu Miasta Szczecin,- terminowe przekazywanie wszelkich niezbędnych analiz, rozliczeń i sprawozdań,- ścisła współpraca z Urzędem Miasta Szczecin.Wymagania niezbędne:1) obywatelstwo polskie,2) wykształcenie ekonomiczne wyższe pierwszego lub drugiego stopnia, co najmniej 3-letni staż pracy o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku, średnie ekonomiczne i co najmniej 6 letni staż pracy o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: NIEPOSZLAKOWANA OPINIA
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Główny księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-26