Oferta: Główny księgowy

Główny księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0991
OBOWIĄZKI:
1. PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCI JEDNOSTKI2. ZARZĄDZANIE DZIAŁEM KSIĘGOWOŚCI STACJI I ZAKŁADÓW3. SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAWCZOŚCI RACHUNKOWEJ , FINANSOWEJ, PODATKOWEJ (ZUS, GUS, US, PFRON)4. PROWADZENIE ZFŚS5. SPORZĄDZANIE PLANÓW RZECZOWO-FINANSOWYCH I KONTROLA ICH WYKONANIAWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE-RACHUNKOWOŚĆ, FINANSEOBSŁUGA MS OFFICE, SAGE,FK,ŚRODKI TRWAŁE, HANDELDOŚWIADCZENIE MIN. 10 LAT , MILE WIDZIANE W BUDŻETÓWCE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: RACHUNKOWOŚĆ, FINANSE
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: FK
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 10)
Uprawnienia: PROGRAM SAGE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Główny księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-08