Oferta: Główny księgowy

Główny księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0775
OBOWIĄZKI:
- PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI I RACHUNKOWOŚCI SZKOŁY,- PROWADZENIE I KONTROLA GOSPODARKI FINANSOWEJ SZKOŁY,- SPRAWOWANIE KONTROLI NAD NALICZANIEM WYNAGRODZENIA,- SPORZĄDZANIE KALKULACJI WYNIKOWYCH KOSZTÓW ORAZ SPRAWOZDAWCZOŚCI FINANSOWEJ,- WYKONYWANIE DYSPOZYCJI ŚRODKAMI PIENIĘŻNYMI ZGODNIE Z BUDŻETEM,- TERMINOWE RAPORTOWANIE REJESTRU VAT Z DEKLARACJI JPK-V7 DO URZĘDU MIASTAWYMAGANE SĄ UMIEJĘTNOŚCI:EWIDENCJA I SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ BUDŻETOWYCH, BILANS ROCZNY, PLAN FINANSOWY JEDNOSTKI I INNE ZLECONE PRZEZ ORGAN PROWADZĄCY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W PRACY W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH (wymagany staż - lata: 2)

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 476,05 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Główny księgowy
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-17