Oferta: Główny Energetyk

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
Główny Energetyk

Grupa Kapitałowa AGICO jest rodzinną firmą działającą na szczecińskim rynku od ponad 30 lat w branży stalowej. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów kolejowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • kreatywność i zdolności analityczne
  • wiedza z zakresu wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa maszyn i technologii, ich obsługi i konserwacji
  • zdolności zarządzania kapitałem ludzkim,
  • dobra organizacja pracy własnej i podległego personelu
  • umiejętność programowania i diagnozowania sterowników PLC
Obowiązki:
  • wnioskowanie o usprawnienia maszyn i infrastruktury na zakładzie
  • kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • obsługa systemu ERP i integracja maszyn z zewnętrznymi systemami
  • projektowanie oprogramowania maszyn,
  • nadzór nad maszynami przemysłowymi i automatyzacja procesu produkcji,
  • opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu,
  • ścisła współpraca z działem produkcji i technologii i IT
  • eksploatacja sieci, instalacji i stacji elektroenergetycznych,
  • koordynowanie w pozyskiwaniu różnorodnych rodzajów energii.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • premię świąteczną,
  • pakiet Multisport,
  • możliwość zakwaterowania,
  • wyposażenie w odpowiednie narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Główny Energetyk
Firma: GREENHOUSES AGICO sp.zo.o S.K.A.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: wczoraj