Oferta: GL Accountant

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

GL Accountant
Miejsce pracy: Szczecin | Numer ref.: GLA/052/KGŁ

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z klientem
  • Stabilne zatrudnienie
  • Okazjonalne bony i vouchery
  • Elastyczny czas pracy
  • Kursy języka angielskiego
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Karty sportowe

Wymagamy:

  • Co najmniej 1,5 roku doświadczenia pracy w księgowości
  • Praktycznej wiedzy z obszaru rachunkowości
  • Znajomości przepisów Ustawy o rachunkowości
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • Sprawnego poruszania się w programie MS Excel
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę i chęć rozwoju w kierunku pełnej księgowości
  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji własnej pracy

Zadania:

  • Raportowanie oraz weryfikacja dokumentów księgowych w obszarze General Ledger
  • Praca przy procesach dotyczących zamknięcia miesiąca oraz roku
  • Uzgadnianie sald kont bilansowych
  • Standaryzacja i optymalizacja procesów księgowych
  • Udział w ciekawych projektach
  • Współpraca z kolegami z grupy

Szczegóły oferty
Stanowisko: GL Accountant
Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-10