Praca Szczecin: Dyspozytor

Dyspozytor
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: DYSP/2019/Szczecin

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Opis stanowiska:

Rola Dyspozytora w DB Schenker polega na zapewnianiu Klientom: realizacji zleceń transportowych, kompleksowej informacji o przesyłce, jak również wsparcia w rozwiązywaniu problemów związanych z odbiorem lub dostawą towaru.

Zakres odpowiedzialności:
  • Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty
  • Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów z uwzględnieniem standardów jakościowych DB Schenker
  • Uczestnictwo w budowaniu kultury Lean
  • Bieżąca obsługa listów przewozowych w systemie DB Schenker
  • Identyfikowanie potrzeb jakościowych i operacyjnych klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań.
Czy szukamy właśnie Ciebie?

Zdecydowanie TAK, jeżeli:
  • Posiadasz doświadczenie w branży TSL
  • Swobodnie posługujesz się pakietem Microsoft Office
  • Jesteś otwarta/otwarty na pracę w systemie trzyzmianowym
  • Efektywnie zarządzasz czasem, zasobami i sprzętem
  • Bierzesz odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty
  • Dynamika pracy w naszej branży Cię nie zaskakuje i świetnie radzisz sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami
  • Dostarczasz informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób
  • Konstruktywnie współpracujesz z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Kompleksowy program szkoleniowy wprowadzający w zakres obowiązków
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport)
  • Możliwość uczestnictwa w programach wolontariatu oraz w imprezach integracyjnych
  • Praca wśród przyjaznych ludzi, którzy kochają to, co robią
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker Polska, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.

Zainteresowana? Zainteresowany?

Aplikuj, bo Twoja decyzja dziś może być początkiem wspaniałej kariery w DB Schenker jutro.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Dyspozytor
Firma: Siedziba Schenker Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2019-03-22