Oferta: Dyrektor wykonawczy

Dyrektor wykonawczy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0804
OBOWIĄZKI:

dokonywanie podziału zadań merytorycznych między poszczególne osoby, weryfikowanie pod względem merytorycznym realizowanych i zrealizowanych prac, zwoływanie spotkań roboczych, nadzór nad wszystkimi procesami w firmie, bieżące zarządzanie projektami,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ
Uprawnienia: ASERTYWNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: ANALITYCZNE MYŚLENIE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Dyrektor wykonawczy
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-02