Oferta: Brygadzista

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Brygadzista
Miejsce pracy: Łozienica
Numer: StPr/21/0377
OBOWIĄZKI:
- Organizacja pracy zespołu,- Nadzór nad działem produkcji oraz konfekcjonowania i dystrybucji produktów,- Kontrola szczególnych parametrów procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w recepturach i specyfikacjach,- Awaryjne zgłaszanie niezgodności w procesie produkcyjnym do bezpośredniego przełożonego,- Kontrolowanie jakości realizowanych produktów zgodnie zobowiązującymi kartami produktów,- Monitoring procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ,OTWARTOŚĆ,UMIEJĘTNOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI,UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE.
Uprawnienia: Kontrola nad grupą ludzi
Uprawnienia: Pracowitość

Miejsce pracy:

Łozienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Brygadzista
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Opublikowano: 2021-05-01