Oferta: Brygadzista / pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Brygadzista / pakowacz
Miejsce pracy: Łozienica
Numer: StPr/21/0106
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac na produkcji związanych z pakowaniem węgla i brykietu, bezpośrednia kontrola stanowiska pracy przed jej rozpoczęciem: higiena obszaru i urządzeń, stan techniczny, ocena skuteczności zabezpieczenia elementów niebezpiecznych, terminowe realizowanie powierzonych planów produkcyjnych, bieżąca i okresowa kontrola realizowanego procesu, nadzór nad pracą pakowaczy w szczególności nad wykonywaniem pracy zgodnie z obowiązującymi na danym stanowisku pracy przepisami BHP i ppoż., nadzór, w tym zwalnianie produktu realizowanego procesu na zgodność z wymaganiami specyfikacji oraz bezpieczeństwa produktu, prawidłowo i bezpiecznie obsługiwać wózek widłowy zgodnie z instrukcją obsługi, oddzielanie i znakowanie wyrobów niezgodnych, kontrola zgodności wagowej/ ilościowej/ rozmiarowej,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera
Uprawnienia: Dobra sprawność fizyczna
Uprawnienia: Obsługa maszyn i urządzeń
Uprawnienia: przestrzeganie zasad BHP
Uprawnienia: kierowca operator wózków jezdniowych z napędem silnikowym

Miejsce pracy:

Łozienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 780 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Brygadzista / pakowacz
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
Opublikowano: 2021-02-04