Oferta: Betoniarz-zbrojarz

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Betoniarz-zbrojarz
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1683
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie mieszanek betonowych, siatek i szkieletów zbrojeniowych oraz wykonywanie elementów betonowych i żelbetowych w różnych obiektach budowlanych przy zastosowaniu narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy oraz systematyczność, samodzielność, asertywność, chęć doskonalenia umiejętnośći oraz podnoszenia kwalifikacji
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SAMODYSCYPLINA, SYSTEMATYCZNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ W PRACY
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczegóły oferty

Stanowisko: Betoniarz-zbrojarz
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2024-09-06