Oferta: Automatyk

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
Automatyk

Grupa Kapitałowa AGICO jest rodzinną firmą działającą na szczecińskim rynku od ponad 30 lat w branży stalowej. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • kreatywność i zdolności analityczne,
  • wiedza z zakresu wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa maszyn i technologii, ich obsługi i konserwacji,
  • zdolności zarządzania kapitałem ludzkim,
  • dobra organizacja pracy własnej i podległego personelu,
  • umiejętność programowania i diagnozowania sterowników PLC.
Obowiązki:
  • wnioskowanie o usprawnienia maszyn i infrastruktury na zakładzie,
  • kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • obsługa systemu ERP i integracja maszyn z zewnętrznymi systemami,
  • projektowanie oprogramowania maszyn,
  • nadzór nad maszynami przemysłowymi i automatyzacja procesu produkcji,
  • opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu,
  • ścisła współpraca z działem produkcji i technologii i IT,
  • eksploatacja sieci, instalacji i stacji elektroenergetycznych,
  • koordynowanie w pozyskiwaniu różnorodnych rodzajów energii.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Premię świąteczną,
  • Pakiet Multisport,
  • Możliwość zakwaterowania,
  • Wyposażenie w odpowiednie narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon.

Szczegóły oferty
Stanowisko: Automatyk
Firma: GREENHOUSES AGICO Sp.z o.o S.K.A.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-15