Oferta: Asystentka stomatologiczna

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Asystentka stomatologiczna
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0171
OBOWIĄZKI:

Opieka nad stanem higienicznym poradni i gabinetów stomatologicznych oraz ich wyposażeniem; przygotowanie pacjenta do zabiegu; czynne asystowanie podczas zabiegu, przygotowywanie oraz podawanie narzędzi i leków nie wchodzących w skład podstawowych zestawów lub wyposażenia stolika lekarskiego; przygotowywanie potrzebnych do zabiegu materiałów i mas wyciskowych w przypadku zamierzonych zabiegów protetycznych; obsługiwanie sprzętu diagnostycznego i leczniczego, znajdującego się w gabinecie; kontrolowanie tętna i ciśnienia pacjenta podczas zabiegów chirurgicznych; przestrzeganie, odkażanie oraz konserwacja narzędzi i urządzeń stomatologicznych; współdziałanie z lekarzem stomatologiem w udzielaniu pomocy w nagłych wypadkach; prowadzenie ewidencji pacjentów i dokumentacji leczniczej, sprawozdawczej wykonywanych zabiegów, wypełnianie kart chorób pacjentów, diagramów zębów, opisywanie planu profilaktyczno-leczniczego; pomaganie lekarzowi stomatologowi w wykonywaniu zabiegów profilaktycznych; prowadzenie książki inwentarzowej gabinetu, książki zużycia materiałów; prowadzenie wśród pacjentów w różnym wieku nauki masażu dziąseł, mycia zębów i utrzymywania higieny jamy ustnej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 540 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Asystentka stomatologiczna
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Opublikowano: 2021-05-04