Oferta: Asystent nauczyciela przedszkola

Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1106
OBOWIĄZKI:
Staż z PO WER na 6 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Kręta 5; Szczecin GODZ.PR.: 08:00-16:00WYMAGANIA ORGANIZATORA: wyksztalcenie średnie, miła aparycja -pomoc w wykonywaniu zadań opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczno-porządkowych;- pomoc dzieciom w czynnościach higirnicznych, ubieraniu i rozbieraniu;- porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych- sprzątanie po posiłkach;- rozkładanie leżaczków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Szczecin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-05-04