Oferta: Asystent księgowego

Asystent księgowego
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0846
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji oraz prawidłowe i terminowe obliczanie należności podatkowych wraz ze sporządzeniem odpowiednich deklaracji. Wprowadzanie do komputerowej bazy danych faktur sprzedaży i zakupu oraz innych dokumentów.Obsługa i porządkowanie korespondencji.Obsługa recepcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ RACHUNKOWOŚCI
Uprawnienia: OBOWIĄZKOWOŚĆ
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU
Uprawnienia: KURS KSIĘGOWOŚĆ, KADRY I PŁACE
Uprawnienia: ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: kurs księgowości z obsługą programów komputerowcyh
Uprawnienia: DOSKONAŁA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: RZETELNOŚĆ
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI ANALITYCZNE
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Asystent księgowego
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-23