Oferta: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0205
OBOWIĄZKI:
1. Segregowanie dokumentów księgowych;2. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;3. Przygotowanie korespondencji z kontrahentami, urzędami;4. Archiwizacja dokumentów księgowych;5. Obsługa klienta (pomoc w wypełnianiu dokumentów) oraz udzielanieim ogólnych informacji);6. Obsługa telefonów i urządzeń biurowych (komputer, drukarka);7. Odbiór poczty elektronicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Kontakt z pracodawcą tylko osobisty - Gryfino, ul. Szczecińska 21 I piętro

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Asystent do spraw księgowości
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Opublikowano: 2021-05-05