Oferta: Archiwista

Archiwista
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/1129
OBOWIĄZKI:
- PROWADZENIE ARCHIWUM ZAKŁADOWEGO - ZARZĄDZANIE ARCHIWIZACJĄ DOKUMENTÓW ZGODNIE Z PROCEDURAMI OBOWIĄZUJĄCYMI W SZPITALU,- GROMADZENIE AKT, ODPOWIEDNIEJ ICH KLASYFIKACJI I OPISIE, ZABEZPIECZENIU, PRZECHOWYWANIU I UDOSTĘPNIANIU DOKUMENTACJI INNYM DZIAŁOM, - KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD ZBIORAMI DOKUMENTÓW (ICH OCHRONA ORAZ OCHRONA DANYCH W NICH ZAWARTYCH),- PROWADZENIE EWIDENCJI DOKUMENTACJI PRZEKAZYWANEJ DO ARCHIWUM ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI PRAWA (RODO, KODEKS PRACY) ORAZ PRZYJĘTYMI ZASADAMI W SZPITALU,- ZAPEWNIANIE CIĄGŁOŚCI OBIEGU AKT ARCHIWALNYCH NA POTRZEBY KOMÓREK ORGANIZACYJNYCH SZPITALA ORAZ MONITOROWANIE PRZEKAZYWANIA DOKUMENTACJI DO ARCHIWUM W WYZNACZONYCH TERMINACH I ZGODNIE Z PRZYJĘTYMI ZASADAMI,- SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ ZWIĄZANYCH Z INWENTARYZACJĄ DOKUMENTACJI, - PRZYGOTOWYWANIE I REALIZACJA PROCESU BRAKOWANIA DOKUMENTACJI,- ŚCISŁA WSPÓŁPRACA ZE WSZYSTKIMI DZIAŁAMI W ADMINISTRACJI SZPITALAWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE Z UKOŃCZONYM KURSEM ARCHIWISTY ZAKŁADOWEGO I STOPNIA I MINIMUM 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE NA WW. STANOWISKU LUB WYŻSZE ZE SPECJALNOŚCIĄ ARCHIWALNĄ, OBSŁUGA KOMPUTERA PAKIET MS OFFICE, WINDOWS, OBSŁUGA SPRZĘTU BIUROWEGO, DOKŁADNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH DZIAŁAŃ, DOBRA ORGANIZACJA I ZAANGAŻOWANIE W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓW, UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY I TERMINOWOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH CZYNNOŚCI, KOMUNIKATYWNOŚĆ, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ PRACY W ARCHIWUM SZPITALNYMROZMOWA KWALIFIKACYJNA: SPSK NR 1 - DZIAŁ A-G, UL. UNII LUBELSKIEJ 1, 71-252 SZCZECIN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: OBSŁUGA SYSTEMU OPERACYJNEGO MICROSOFT WINDOWS
Uprawnienia: TERMINOWOŚĆ
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA
Uprawnienia: OBSŁUGA SPRZĘTU BIUROWEGO
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEJ PRACY
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 600 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Archiwista
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-04-21