Oferta: Agent celny

Agent celny
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0398
OBOWIĄZKI:
DOKONYWANIE ODPRAW CELNYCHUprawnienia agenta celnego poparte egzaminem państwowym będą dodatkowym atutem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Agent celny
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ UNIJNYCH PRZEPISÓW CELNYCH
Uprawnienia: PRAWO CELNE
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW I PROCEDUR CELNYCH
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU OBSŁUGI ZGŁOSZEŃ CELNYCH SADEK - J. CENZARTOWICZA
Uprawnienia: PAKIET MS OFFICE
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: PRACA POD PRESJĄ CZASU
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: DOKONYWANIE KLASYFIKACJI TARYFOWEJ TOWARÓW
Uprawnienia: OBSŁUGA SYSTEMU CELNEGO NCTS

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Agent celny
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-06