Oferta: Woźny

Woźny
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0791
OBOWIĄZKI:
1. ZNAĆ ROZKŁAD POMIESZCZEŃ PLACÓWKI.2. ZNAĆ ROZMIESZCZENIE GŁÓWNYCH ZAWORÓW ODCINAJĄCYCH DOPŁYW ENERGII ELEKTRYCZNEJ, WODY, GAZU, ENERGII CIEPLNEJ.3. ZNAĆ ROZMIESZCZENIE SYGNALIZACJI ALARMOWEJ, SPRZĘTU GAŚNICZEGO ORAZ SPOSOBU ICH UŻYCIA.4. UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W BUDYNKU SZKOŁY I JEGO OTOCZENIA.5. PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE ODZIEŻY WYCHOWANKÓW Z SZATNI. ZABEZPIECZENIE PRZED KRADZIEŻĄ.6. DOPILNOWANIE, ABY NIE BYŁY ZASTAWIANE DROGI EWAKUACYJNE ORAZ ABY SPRZĘT POŻARNICZY NIE BYŁ UŻYWANY DO CELÓW NIEZGODNYCH Z PRZEZNACZENIEM.7.CODZIENNE SPRAWDZANIE PO ZAKOŃCZENIU LEKCJI CZY SĄ POZAMYKANE OKNA I DRZWI, ZGASZONE ŚWIATŁO W SALACH, WYŁĄCZONE URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE, ZAMKNIĘTE ODBIORNIKI WODY.8. PILNOWANIE, ABY W BUDYNKU SZKOŁY NIE PRZEBYWAŁY OBCE OSOBY.9. NATYCHMIASTOWE ZGŁASZANIE AWARII I USZKODZEŃ DO KIEROWNIKA DS. ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZYCH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: RZETELNOŚĆ
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z MŁODZIEŻĄ
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Woźny
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-03-18