Oferta: Weryfikowanie jakości prac porządkowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Weryfikowanie jakości prac porządkowych
Miejsce pracy: Gryfino
Numer: StPr/21/0097
OBOWIĄZKI:
- WERYFIKOWANIE PRAC PORZĄDKOWYCH, KONTROLA NAD MAGAZYNEM SPRZETU, ŚRODKÓW CZYSTOŚCI ORAZ ODZIEŻY ROBOCZEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : ZNAJOMOŚĆ MASZYN CZYSZCZĄCYCH I ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH[Umiejętność 1] : DOŚWIADCZENIE W PRACY NA HALI MAGAZYNOWEJ WIELKOPOWIERZCHNIOWEJ[Inne] : - CZYNNOŚCI WYKONYWANE NA HALI MAGAZYNOWEJ WIELKOPOWIERZCHNIOWEJ,- ZNAJMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO WYMAGANA ZE WZGLEDU NA SZKOLENIE KIEROWANYCH NA HALE Z UKRAINY

Miejsce pracy:

Gryfino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 19,87 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Szczegóły oferty
Stanowisko: Weryfikowanie jakości prac porządkowych
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Opublikowano: 2021-02-17