Oferta: Sprzątaczka biurowa

Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0144
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura;odkurzanie podłóg w pomieszczeniach;ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych;utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury;wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny;usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci;okresowe mycie okien;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, STARANNOŚĆ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Szczegóły oferty
Stanowisko: Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2021-02-02