Oferta: Specjalista do spraw personalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Specjalista do spraw personalnych
Miejsce pracy: Pyrzyce
Numer: StPr/21/0106
OBOWIĄZKI:
BIEŻĄCA OBSŁUGA PRACOWNIKÓW W ZAKRESIE SPRAW PERSONALNYCH - BUDOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU DZIAŁU PERSONALNEGO W FIRMIE POPRZEZ ORIENTACJĘ NA KLIENTÓW DZIAŁU, PROFESJONALIZM OBSŁUGI, OPRACOWYWANIE I WDRAŻANIE PRZYJAZNYCH NARZĘDZI ZAPEWNIAJĄCYCH SKUTECZNY PRZEPŁYW INFORMACJI OD/DO PRACOWNIKÓW FIRMY.WYMAGANIA:- WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE,- ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO W STOPNIU C1.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I KORESPONDENCJI, TERMINOWOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ, OBSŁUGA MS. OFFICE.

Miejsce pracy:

Pyrzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Szczegóły oferty
Stanowisko: Specjalista do spraw personalnych
Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Opublikowano: 2021-02-27