Praca Szczecin: Serwisant urządzeń spawalniczych

Ogłoszenie numer: 2341050, z dnia 2019-03-15

Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o. o.

Serwisant urządzeń spawalniczych

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez formę i sposób obsługi klienta
  • obsługa i serwis urządzeń spawalniczych
  • kontakt z klientem i pomoc techniczna w przypadkach awarii urządzeń serwisowanych przez naszą firmę
  • dojazd do klienta

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • język angielski w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i w piśmie;
  • umiejętność odczytywania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • podstawy robotyki i automatyki ze szczególnym uwzględnieniem protokołów komunikacyjnych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjność – praca również w terenie - poza siedzibą firmy
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach poza granicami kraju.
  • kultura osobista, uprzejmość
  • umiejętność poprawnej i swobodnej komunikacji oraz aktywnego słuchania,
  • chęć rozwoju i pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 4200 – 4900 brutto
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kwalifikacji (w przyszłości możesz zostać jednym z nielicznych specjalistów w temacie technicznym)
  • niezbędne szkolenia pozwalające na wykonywanie powierzonych zadań
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pensję adekwatną do wykonywanych czynności - podniesiemy ją wraz z Twoimi kwalifikacjami

Szczegóły oferty
Stanowisko: Serwisant urządzeń spawalniczych
Firma: Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2019-03-15