Oferta: Seo executive

Seo executive
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/23/0155
OBOWIĄZKI:
- badanie, identyfikowanie i kontaktowanie się z wydawcami stron internetowych w celu uzyskania możliwości budowania sieci,- pisanie i wysyłanie spersonalizowanych, profesjonalnych komunikatów do wydawców,- konceptualizowanie tematów do gościnnych wpisów na blogach i innych zasobach treści,- stałe testowania nowych metod komunikacji,- publikowanie treści na naszych stronach internetowych,- budowanie i rozwijanie relacji z wydawcami,- utrzymanie i rozwój własnej sieci stron, które są stronami o różnej tematyce, z określonym celem, tj. dostarczenie backlinków do naszych stron pieniężnych,- komunikowanie się z wewnętrznymi interesariuszami,- pozostawanie na bieżąco z trendami link buildingu oraz zmianami algorytmu Google
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE MARKETING ONLINE

Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE PRACY NA STANOWISKU SEO Writer (pożądane), BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA JAPOŃSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE (pożądane).

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 141,71 PLN

Szczegóły oferty

Stanowisko: Seo executive
Miejsce pracy: Szczecin
Opublikowano: 2023-01-26